Yenilikçi üretimdeki gelecek

sunna-design-workcells

Yenilikçi üç boyutlu yapılar, Sunna Design’da görsel bilgi sunuyor

Bilgi, Trilogiq France tarafından tüm çözüm serisinin tasarlandığı ve yapılandırıldığı Sunna Design’da (Yukarıdaki fotoğraf) maksimum etki ve anlama için doğru yükseklikte sunuluyor.  Modüler Graphit serisi boru ve bağlantı elemanlarımız, yenilikçi üç boyutlu çalışma yapıları oluşturmak ve mevcut görsel bilgileri sunmak için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Üretim sahası boyunca iş istasyonları, üretim hücreleri ve ergonomik taşıma ekipmanları tanıtılmıştır.

Ekranlar iş istasyonlarına entegre edilmiştir ve personelin kendi kendine eğitimi, proje planlaması ve bilgi paylaşımı için kullanılır. Bu, görsel bilginin operatöre kesintisiz bir şekilde çalışma ortamında sunulmasını sağlar. Görsel açıdan etkileyici ve yine de etkin bir yalın üretim çözümünün ayırt edici özellikleri olan temiz hatlar ve basit tasarımları muhafaza eden entegre çözümler yaratılmıştır.

Sunna Design, geleceğin üretimine bir göz attığımız mükemmel bir video hazırladı.

 

 

“Görsel kavramlar, yalın yaklaşımın merkezinde yer alır. Yalını kucaklayan üreticilerle olan ilişkimiz sayesinde, görsel yönetim sistemlerini müşterilerimizin yenilikçi teknolojileriyle eşleştirdik.”

Aynı bileşenler, duyuru panoları için çerçeveler oluşturmak için de idealdir. Yapılar, çok büyük veya çok küçük olabilecek satışa hazır uygulamalar ile çalışmak yerine, görsel bilgilere uyacak şekilde herhangi bir boyuta göre oluşturulabilir. Çerçeveler, çalışanların geldiklerinde veya ayrıldıklarında bilgileri sunmak için bir çalışma alanının giriş veya çıkışında konumlandırılan duvarlara veya portallara entegre edilebilir.
Uzman olduğumuz görsel yönetim çözümlerine yönelik ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin.