Yeni Trilogiq CEO’su Çelik Ürün Çeşidini Yeniden Takdim Ediyor

2017 yılının Şubat ayında TRILOGIQ CEO’su olarak görevine başlayan Nick Tyler Yalın Üretim çözümlerindeki 30 senelik birikimini Gruba aktardı.

nick_tyler_ceo

“Benim CEO olarak ilk önceliğim ürün çeşitlerimizin ve çözüm sunma şeklimizin müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla örtüşmesini sağlamaktır. Son birkaç sene içerisinde ürün ve hizmetler açısından son derece yenilikçi adımlar attık; fakat ana faaliyet alanımız ve sadık endüstriyel müşteri tabanımıza olan konsantrasyonumuzu yitirmeden yenilik getirmeye devam etmemiz gerekmektedir.”

Şirket genelinde geniş çaplı inisiyatifler başlatan Nick’in misyonu şirketin son 25 sene içerisindeki başarılarının üzerine yenilerini koyarak grubun hem endüstriyel hem de ticari malzeme elleçleme çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı konumunu pekiştirmek ve büyütmek olacaktır.

LEANTEK Çelik Ürün Yelpazesi

leantek_classic_workcell

 

“Geçmişte nerede hata yaptığımızı görerek bunları düzeltmemiz gerekmektedir. Müşterilerin çelik sistemlerinin bir alternatifi olarak benimseyeceğini düşündüğümüz GRAPHIT’i amiral gemisi kompozit ürün çeşidi olarak piyasaya sürdük ve bu nedenle çelik üretimimizin çapını küçülttük. Fakat şimdi anlıyoruz ki her iki ürün çeşidinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var ve birçok müşteri bir sistemi diğerine tercih edebiliyor. İşte bu nedenle müşterilerimizin kendi senaryosu için en iyi sistemi seçebilmesini sağlamak amacıyla LEANTEK çelik bileşenleri tam ürün çeşidimizi yeniden takdim ettik.”

28mm_Leantek_Classic (1)

 

LEANTEK’i 28,6 mm’lik biçimiyle yeniden takdim etmenin yanı sıra TRILOGIQ şimdi 28 mm’lik versiyonunu da sunuyor. Bunun sayesinde ürün çeşidimiz neredeyse *tüm üçüncü taraf* Boru ve Bağlantı sistemlerine uyumlu hale getirilmiş haldedir. TRILOGIQ müşterileri şimdi önceki yatırımlarından en fazla verimi alabilmek için ‘karıştır-eşleştir’ sistemleriyle maksimum seviyede seçeneğe sahip haldedir.

TRILOGIQ Group hakkında daha fazla bilgi almak veya malzeme elleçleme süreçlerinizi geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için 0216 482 20 07 bizi arayınız veya aşağıdaki Canlı Sohbet özelliğini kullanınız.