Verimi en üst düzeye çıkarmak için etkileşimi basitleştirin

Görsel Yönetim Panoları

Görsel yönetimi geliştirmenin zorluğu ile karşı karşıya kalındığında Hareketli Beyaz Tahta mükemmel bir çözüm olabilir.

Odadan odaya taşınabilecek görsel bilgileri aktarmak için hafif ve kolayca taşınabilen bir yol. Notlar mıknatıslarla takılabilir, beyaz tahtalar kuru silme özelliğini destekler ve doğrudan tahta üzerine yazılabilir veya notlar renk kodlu kollar halinde görüntülenebilir.

Bilgileri görüntülemek için hareketli bir beyaz tahtanın kullanılması, personelle en uygun yerde paylaşılan en etkili iletişim biçimlerinden biri olabilir; böylece her zaman gözlemleyebilir, yönetebilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz.

Görsel yönetim çözümlerimiz, projektör ekranlarınızı içerecek şekilde oluşturulabilir ve İnteraktif beyaz tahtalar için çerçeve temin edebiliriz. Gerçek zamanlı kayıt, beyaz tahtaya aktarılabilir ve böylelikle paylaşım için, yöneticilerin veriyi kaydetmesini ve görüntülemelerini kolaylaştırdığı gibi, gün boyunca da etkinliği gözlemlemelerini sağlar.

Mobile-VM-Station-(Open-closed)

 

Etkileşimi basitleştirmek, işbirliğini teşvik eder ve ekibinizin daha verimli olmasına yardımcı olur. Boru ve bağlantı elemanları serimiz, şirket iletişiminizin odağına uyacak şekilde görsel yönetim çözümleri üretmek için kullanılır. Çözümler, kesin şartnamenize göre oluşturulabilir. Hareketli beyaz tahtalar, veriler anında kaydedildiğinden ve paylaşıldığından pratik görsel yönetimi ve eğitimi dönüştürebilir.

sunna-design-tbnSunna Designs örneğine göz atın:  Yenilikçi Üretimdeki Gelecek

Categories:Görsel Yönetim