Üretimde Mükemmel Bir Kit

A RANGE OF KITTING TROLLEYS

Proseslerinizde parça işleme için zaman kazanın ve üretim gecikmelerini mükemmel kit oluşturarak ortadan kaldırın.

Yük arabaları özellikle üretim montajı ve hizmet alanlarında faydalıdır.
Görev doğrultusunda tanımlanıp özel olarak kurulan yük arabalarımız operatörlere, daha etkin bir montaj için tek bir yerde bir kit oluşturarak üretim sürecinde gerekli olan tüm bileşenlerin ve parçaların bir araya getirilmesi imkanını sağlar. Bireysel bileşen kitleri, özel üretilen yük arabaları üzerinde bir arada depolanarak stok seviyelerini her zaman inceleyebilme ve gecikme olmadan yönetebilme imkanı sağlar.

KITTING TROLLEY EXAMPLELojistik operatörleri, proses tarafından tanımlanan parçaları ve komponent kitini tamamlamak ve üretim hattında kullanım noktasında kullanıma hazır hale getirmek için, arabaları gerektiğinde alıp yükleyebilir. Parçaların işlenmesindeki geçen süre azaltılır ve parçaların kullanılabilirliği için üretim gecikmeleri ortadan kaldırılır.

Geniş serideki hafif boru bileşenleri, bağlantı elemanları, tekerlekler ve aksesuarlar kullanılarak üretilen yük arabaları, çeşitli şekil ve ebatlarda taşıma ve mobil depolama için çok çeşitli ortamlara uyacak şekilde özel olarak üretilebilir. Ayrıca, çalışma alanlarında özel bakım gerektiren değerli veya hassas bileşenleri korumak için idealdir.

Uygulamalarımız, gelişen depolama ve taşıma uygulamalarındaki verimliliği en üst düzeye çıkarmak için gerektiğinde adapte edilebilen, yeniden yapılandırılabilen ve kurulabilen kalıcı veya geçici yapılara montajı yapılabilir. Yeni veya geçici yük arabaları hızlı bir şekilde kurulabilir ve değişen proses gereksinimlerini karşılamak için kolaylıkla uyarlanabilir. Bileşenler yeni uygulamalar için yeniden kullanılabilir, bu da uygulama ve mülkiyetin toplam ömür boyu maliyetinin düşürülmesi anlamına gelir.

Tam bir danışmanlık ve proje yönetimi hizmeti sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçin.