Üretim Alanınıza Özel Kit Arabaları

Üretim Alanlarına özel kit arabaları

Üretim süreçlerine özel tasarlanan kit arabalarıyla parçaların montajında ve üretim sürenizde önemli iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Kitting arabaları montaj ve imalat alanlarında oldukça kullanışlıdır. Üretim karakterine özel olarak tasarlanan arabalar montaj için gereken tüm parça ve ekipmanları bir araya toplayarak operatörlerin daha hızlı ve daha verimli çalışmasına olanak sağlarlar.

Kitting Arabası
Kitting Arabası

Değişik parçalar özel yapılmış kit arabalarında bir arada bulunurlar, bu sayede stok adetleri sürekli olarak gözetim altında tutularak gecikmelerin yaşanmasının önüne geçilebilir. Operatörler proses yöneticileri tarafından tanımlanan parça ve ekipman kitini tamamlamak ve dolu kit arabasını montaj alanına götürmek için aracı yüklerler. Bunun sonucunda işleme sürecinde geçen süre azalır ve üretim gecikmeleri yaşanmaz. Boru ve bağlantı elemanlarıyla ve fabrika alanı yüzeyine uygun tekerleklerle üretilen kit arabaları farklı şekil, boyut ve işlevlerde tasarlanabilir, depolama ünitesi görevi görebilir, farklı ortamlarda ve iklimlerde işlevini yerine getirebilir. Ayrıca üretim alanlarında taşınması gereken farklı şekilli parçaları ve özel taşıma gerektiren ekipmanları da rahatlıkla taşıyabilir.

Modüler sistemlerle oluşturulan kit arabaları depolama ve taşıma süreçlerinde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için uyarlanabilen, yeniden yapılandırılabilir ya da mobil ve sabit ünitelere entegre edilebilirler. Hızlı şekilde oluşturulabilir ve değişen proses gereksinimlerini karşılayacak şekilde yeninden oluşturulabilirler. Boru ve bağlantı gibi bileşenler farklı uygulamalar için de kullanılabilir olup, uzun ömürlü olmaları sayesinde yatırım getirisi oldukça yüksektir.

Malzeme Taşıma ve Depolama Arabaları

Trilogiq tarafından müşterileri için özel olarak geliştirilmiş örnek malzeme taşıma ve depolama arabalarını içeren tanıtım dosyasını indirmek için formu doldurun.