Üretim Alanında İstikrarlı Gelişim için Çözümler

industry-solutions

Trilogiq Türkiye, üretim sürecinin başından dağıtım kısmına kadar olan her periyod için farklı çözümler sunar. Müşterilerimize reel performans artışı ve büyük yatırım getirisi sağlayacak yalın üretim süreci şartlarını oluştururuz.

 

Fabrika ve atölye gibi üretim alanlarındaki yalın ve hücresel üretim sistemlerinin geliştirilmesini desteklemek amacıyla,  yüksek verimli, ergonomik ve farklı koşullara adapte edilebilen modüler depolama, taşıma ve teşhir ekipmanları üretiyoruz.

 • El Arabaları: ürünleri A noktasından B noktasına kolayca taşımaya yardımcı olur.
 • Akış Rafları: İlk giren ilk çıkar; arka tarafından yükleme yapılır, ön tarafından toplanır. Stok kontrolü ve yönetimi, farklı boyut, ağırlıklardaki ve sayıdaki parçaların operasyonu, gibi farklı alanlarda iş sürecine özel tasarlanmış ürünlerin kullanımı mümkündür.
 • Ergonomik Çalışma İstasyonları: Bir işin tamamlanması için gereken tüm ekipman ve parçaların montaj yapan personelin erişeceği noktalarda barındırılmasını ve bu sayede verimi artırmayı sağlar.
 • Donanım İstasyonları – Tüm parçaların ve ekipmanların üretim alanının yanında, ulaşılabilecek en kolay noktada barındırılmasını sağlar.
 • Çalışma Hücreleri: Görevlerin en verimli biçimde tamamlanması adına gereken tüm iş istasyonlarının ve taşıma araçlarının üretim hattında bulunmasını sağlar.
 • Konveyörler: Üretim hattındaki ağır parçaların taşınması ve depolanmasın sırasında hızı artırmak ve personel güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılır.

Trilogiq’in çözümleri üretim sürecine standartlar getirerek, uyumluluk, kalite ve güvenliği maksimum seviyeye çıkartır. Çözümlerimiz üretim alanınızın istikrarlı görünmesini sağlayan kolay anlaşılır ve kolay kullanılır ürünlerdir.

 

İlk Seferde, Her Seferde; Sizin İçin En Doğru Olan Çözümü Sunuyoruz.

Biz Trilogiq’de iş ortaklıklarımızda en başarılı hizmeti vermeye odaklandık. İlk seferde de, sonraki seferlerde de en doğru çözümü sunmayı hedefliyoruz. İstanbul Tuzla’daki üretim ve montaj merkezine yaptığımız yatırımımız; montaj sürecimizde sürekli bir gelişim göstermemizi sağladı, bu da müşterilerimize alternatifi olmayan bir hızlı teslimat sürecine imkan sunuyor.

Modüler sistemler üretim hattı tasarım maliyetlerini azaltır; çünkü ürün bileşenleri uygun fiyatlı, değiştirilebilir ve tekrar kullanılabilir. Çözümler belli ihtiyaçları karşılamak hedefiyle tasarlanıp oluşturulabilir, farklı ihtiyaçlar ve geliştirmeler gerektiğinde de hızlıca yeniden yapılandırılabilirler.

Trilogiq’in çözümleri işletmenize şu nedenlerle avantaj sağlarlar:

 • Mobildirler– Kolayca hareket ettirilebilirler. İmalat alanı içindeki lokasyon değişiklikleri ve parçaların stoktan üretim hattına olan yolculukları için idealdir.
 • Kolay Kullanımlıdırlar – Kurulumu ve yapılandırılmaları kolaydır.
 • Sipariş üstüne hazırlanırlar– İstediğiniz boyut ve şekilde, ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygun olarak tasarlanırlar.
 • Çok Kullanımlıktırlar–  Parçalar tekrar ve tekrar kullanılabilirler.
 • Modülerdirler– Değiştirlmesi gerektiğinde, ihtiyaca göre yeniden uygulanabilirler.
 • Kurulumları Kolaydır –  Tüm parçalar açık şekilde bölümlenmiş, açık şekilde gösterilmiş ve açık şekilde etiketlenmiştir.
 • Ergonomiktirler– Her şey erişim alanı içindedir, eğilme, dönme ya da uzanma gibi fiziksel gereksinimleri azaltırlar.
 • Alan Verimliliği Sağlarlar  – İlgili iletişim materyallerini göstermesi ve olabildiğince fazla parçayı stoklamak için gereken minimum alanı kullanması sayesinde üretim alanının kapladığı alanı genişleterek karlılığınızı artırırlar.

 

LINESIDE SOLUTIONS

Kolay kullanışlı çözümlerimiz üretim alanındaki devamlılığı ve standardizasyonu geliştirerek istikrarlı bir iş akışı sağlar.

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ya da ücretsiz danışmanlık ve tasarım hizmeti almak için iletişim formumuzu doldurun.

Üretim Alanınızı İyileştirmeye Hemen Başlayın!

Fabrika ve lojistik merkezinizi iyileştiren modüler taşıma ve depolama sistemleri konusunda uzman ekibimizin ziyaret edip uygun projeyi geliştirmesini istiyorsanız bilgilerinizi bırakın.