TRILOGIQ, MRO Middle East Havacılık Etkinliği için yola çıkıyor

Körfez bölgesinin ticari HAVA ARACI bakımı alanında lider konferans ve fuarında 335 numaralı TRILOGIQ standını ziyaret edin.

 

MRO_dubi_banner_18-9 Şubat tarihleri arasında, BAE Dubai Ticaret Merkezi’nde gerçekleşecek iki günlük etkinlikte Trilogiq, havacılık endüstrisi için mevcut olan havacılık üretim ve bakım çözümleri örneklerini sergileyecektir. İster faaliyet sırasında, ister işyerinizi organize ederken uçaklardan ve helikopterlerden (sivil veya askeri) çıkarılan parçaları tutmak ve depolamak istiyorsanız, tam teknik destek ile havacılık bakımı için ısmarlama, esnek ve dayanıklı çözümler sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen 335 numaralı standımızda bizi ziyaret edin.

MRO Middle East, eş zamanlı ve eş konumlu gerçekleşecek olan Aircraft Interiors Middle East (AIME) ile birlikte, Körfez bölgesinin ticari hava aracı bakımları alanında önde gelen konferans ve ticaret fuarıdır. Bu etkinlik, günümüzde MRO endüstrisini etkileyen önemli konuları keşfetmek ve iş dünyasının her faaliyet alanından meslektaşlarınız, müşterileriniz, çalışma arkadaşlarınız ve rakipleriniz ile irtibatta olmanız için bu bölgede sahip olduğunuz önemli bir fırsattır. Bölgede büyümeyi destekleyen, ileri teknolojiyi geliştiren ve MRO endüstrisini ileriye götüren insanlarla iletişim kurmanızı sağlar.

MRO Middle East, ticari hava araçlarına özel olarak odaklanması nedeniyle yeni irtibatlar kurmak, iş ağlarını genişletmek, yeni eğilimler ile teknolojik gelişmeleri tartışmak ve ürün / hizmetleri tedarik etmek için mükemmel bir etkinliktir.

TRILOGIQ çözümleri, bakım programlarını düzene sokmak, hava araçlarının sökülmesi sırasında parçaların işlenme biçiminin modernizasyonunu sağlamak ve Zodiac Aerospace gibi aerosystem bileşen tedarikçileri vasıtasıyla – British Airways ve Air France gibi büyük havayolları ile değerlerini zaten kanıtlamıştır.

Parçaların organizasyonu, taşınması ve korunmasıyla ilgili iyileştirmeler, bakım sürelerinde belirgin azalmalara, hasarları en aza indirmeye, emniyet ve ergonomiyi geliştirmeye neden olabilir. 335 numaralı standımızda görüşmek üzere!

Havacılık Haftası, şirketlerin mesajlarını, başarı hikayelerini, savaş hikayelerini, vaka analizlerini ve ürün çözümlerini MRO seyircisine sunarak, şirketlere “hikayelerini anlatmak” için benzersiz ve son derece etkili bir yol sağlıyor. MRO deneyiminin bir parçası olun.

 

MRO Middle East konferans programına katılım tamamen ücretsizdir. Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın.