TRILOGIQ, MRO Americas için yola çıkıyor

 

mro americas banner

Dünyanın Havacılık Bakım Profesyonellerinin EN BÜYÜK ve EN ÖNEMLİ BULUŞMASI!

FLORIDA Orlando, Orange County Kongre Merkezi’nde, 25-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Stand 122’deyiz.

mro americas foto

MRO Americas – Havacılık Haftası, havacılık / uzay sanayinde önde gelen ve güvenilir markalardaki endüstri yenilikçiler tarafından tasarlanan, ticari hava taşımacılığı bakım, onarım ve revizyon endüstrisi için önde gelen bir organizasyondur.

Etkinlik yeni ve yenilikçi ürünlerin, teknolojilerin ve hizmetlerin kapsamlı bir karışımını sunar. MRO Americas, Havacılıkta Uçak Bakım ve Onarım (MRO) sektöründe yer alan herkese,  karşılıklı fikir alışverişi yapmak, en iyi uygulamaları ve deneyimleri paylaşmak, konuları müzakere etmek, zorlukları tartışmak ve bilgi toplamak için dünya standartlarında bir mekan sunmak amacıyla düzenlenir.

TRILOGIQ çözümleri, bakım programlarını düzene sokmak, hava araçlarının sökülmesi sırasında parçaların işlenme biçiminin modernizasyonunu sağlamak ve Zodiac Aerospace gibi uçak sistemi tedarikçileri kanalıyla –  British Airways ve Air France gibi büyük havayolları ile değerini önceden göstermiştir.

Parçaların organizasyonu, taşınması ve korunmasıyla ilgili gelişmeler; bakım sürelerinde önemli düşüşlere, hasarları en aza indirgemeye, güvenlik ve ergonomiyi geliştirmeye sebep olur.

Gelin ve havacılık endüstrisi için mevcut olan üretim ve bakım çözümlerimiz hakkında Trilogiq’le görüşün.

Gerek onarım sırasında, gerekse çalışma alanınızı düzenlerken uçaklardan ve helikopterlerden (sivil ya da askeri) çıkarılan parçalarınızın organize edilmesi ve saklanmasını istiyorsanız; biz bakım şirketlerinin aradığı esnek ve uzun ömürlü çözümleri – tam teknik destek ile sunuyoruz. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? 122 numaralı standı ziyaret edin…

Orada görüşürüz!

MRO Americas uzay-hava endüstrisi konularında görüş ve düşüncelerin konferans gündeminde sunar, endüstri forumları düzenler; buluşmak, paylaşmak ve gerçek iş olanakları için fırsat sağlar! 3 gün süren etkinlik sırasında, yeni ortaklıklar kurmak ve mevcut ilişkileri geliştirme imkanları ile beraber iş ağı oluşturma fırsatı sunar.

Kayıt olmaya hazır mısınız?  Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın.