Trilogiq Grubu İngiltere’de Buluştu

Trilogiq Grubun yönetim kurulu başkanı Eric Courtin ve CEO’su Nick Tyler, İngiltere ofisi olan Tube and Bracket’ın İngiltere’deki merkezinde, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 18 ülkenin temsilcilerini ağırladı.

Dünya’nın farklı ülkelerinde bulunan 18 ofisin yöneticileri ve müşterileri, Banbury’deki genel merkezde düzenlenen etkinlikte yeniliklere tanıklık etmek amacıyla İngiltere’deki çalışma arkadaşlarıyla biraraya geldi.

Banbury ofisindeki ilk büyük etkinliğin heyecanı hazırlıkların başlamasıyla aylar öncesinden zirve yaptı. Hazırlıkların en önemli ve en heyecan verici etkinlikleri ise yeni dijital konfigüratör ve Trilogiq Grubunun yeni marka yapılanması oldu.

Dijital Konfigüratörün Lansmanı

10 Ekim günü yapılan ilk oturumun ana konusu, Kasım ayından beri tasarlanan yeni dijital çözüm uygulamasının yönetim kurulu başkanı Eric Courtin tarafından tanıtılması oldu. Bu web uygulaması Trilogiq çözümlerinin çevrimiçi olarak tasarlanmasına ve satın alınmasına olanak sağlıyor. Bu yeni uygulama sayesinde, ziyaretçiler geniş bir ürün yelpazesini kendi ihtiyaçlarına göre yapılandırabilecek ve satın alabilecekler.

Şimdilik sadece teklif alma özelliği aktif olan uygulamada yakın zamanda ürün içeriğiyle faturalama şansıyla birlikte  çevrimiçi satın alma özelliği de aktif hale getirilecek. Siparişi verilen ürün satın alınan lokasyona en yakın olan şube tarafından montajlanıp gönderilecek.

Uzmanlardan oluşan personelimiz, karmaşık projeleri sürdüren,kompleks mühendislik çözümlerine ihtiyaç duyan büyük ve özel teklifler isteyen endüstriler için hizmet vermeye devam edecek ancak bu uygulama sayesinde özelleştirmeye ihtiyaç duymayan çözümlere ihtiyaç duyan işletmelere kolay ve hızlı bir şekilde satın alma yapabilecek.

Müşterilerimizin yeni uygulamamızı beğeneceğini ve kolayca kullanabileceğini düşünüyoruz. Bu uygulama çoğunluğunu müşterilerimizin oluşturduğu uzman bir grup tarafından test edildi ve onaylandı!

Uygulamayı şimdi denemek için www.graphit.com‘u tıklayabilirsiniz. Eğer tasarladığınız ürünü satın almak isterseniz tasarımınızı iletişim bilgilerinizle birlikte info.tr@trilogiq.com’ye gönderebilirsiniz. Bunun dışında uygulama ile ilgili görüşlerinizi help@graphit.com’a göndermeniz uygulamayı geliştirmemize büyük fayda sağlayacaktır.

Notlar: Küçük ekranlı telefonlar ve tabletler için kompleks bir sistem olduğundan şu an için bilgisayarlarda kullanılmaya uygundur.