TRILOGIQ Operasyonlarını Amerika’da Genişletiyor

USA EXPANSION MAP

Uluslararası malzeme taşıma ve depolama şirketi Trilogiq Amerika birleşik devletlerindeki operasyonlarını Teksas ve Georgia eyaletlerine doğru genişletti, böylece şirketin eğişim ağı merkez ofisin bulunduğu Michigan’dan doğu, orta ve güney eyaletlere doğru genişledi.

Trilogiq yalın üretim prensipleri (sürekli süreç gelişimi) doğrultusunda üretim artırma, masrafları azaltma,daha iyi bir çalışma düzeni geliştirme ve anahtar teslim modüler çözümler sunma konularında şirketlere destek oluyor.

 

NICK TYLER CEO“Trilogiq her zaman büyük markaların bulunduğu otomotiv gibi endüstriler için büyük bir marka olmuştur. Yine de son 30 yıl içinde geliştirdiğimiz uzmanlığımızla lojistik, paketleme, posta, havacılık bakım onarım operasyonu gibi farklı sektörler için de kıymetli bir tecrübeye sahibiz. Küresel çapta yeni endüstrilere ulaşmaya çalışıyoruz ve şu zamana kadar karşılaştığımız sonuçlar hep muhteşem oldu.”

Nick Tyler, CEO, TRILOGIQ Group

Amerika Birleşik Devletlerindeki yeni operasyon; Avustralya ofisinden transfer olan tecrübeli satış direktörü Brendan Tilson tarafından yürütülüyor. Brendan önemli müşterilerin yönetiminin yanında satış, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında ekibin başında bulunacak.

Texas ve Georgia’da açılan satış ve pazarlama ofisleriyle ve Detroit’de bulunan merkez ofis ve üretim merkezimizle birlikte, Trilogiq’in uzmanlığı ve modüler sistem ürünleri Amerika Birleşik Devletlerindeki müşterilerin tamamının yakınında olacak.

Connect to Nick Tyler, CEO, TRILOGIQ Group [linkedin]

Connect to Brendan Tilson, Sales & Marketing Manager, TRILOGIQ USA  [linkedin]