Slide

Sanal Market ve E-ticaret için Sipariş Toplama Çözümleri

Sanal süpermarket ve e-ticaret operasyonu yapan işletmeleri için hafif ve kullanımı kolay sipariş hazırlama, depo içi taşıma ve teşhir üniteleri geliştiriyoruz.

Dönemsel değişimlere cevap veren modüler sistemler sayesinde depolama ve taşıma ihtiyacı olan farklı iş hacmindeki müşterilerimize uygun çözümler sunuyoruz.

Çıkış noktası olarak yalın felsefe ve hücresel üretimi iyileştirmek için geliştirilen modüler sistemlerimizin en önemli faydası lojistik ve mağazalar için depolama, teşhir paketleme ve sipariş toplama alanları için oldukça verimli, ergonomik ve uyumlu bir yapıya sahip olmasıdır.

Modüler üniteler mevcut lojistik merkezlerinde ve mağazalarda elle taşınan parçaların hacim ve şekillerine göre için tasarlanabilir ve optimize edilebilir. Sürekli gelişimi ve verimliliği sürdürmek için değişen ihtiyaç ve süreçlere uyum sağlayabilir. Bu esneklik sayesinde, sergi, vitrin ve perakende için yaygın bir biçimde modüler sistemler kullanılmaktadır.

e-ticaret ve sanal market referanslar

E-Ticaret Sektörü için Sipariş Toplama Çözümleri

E-Ticaret operasyonlarını geliştirmek için gereken standart taşıma ve depolama çözümlerini incelemek ya da özel projelerinizle ilgili talep almak için formu doldurun.

Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin