Satın Alma Süreçlerini Dakikalara İndirecek Platformlar

Modüler taşıma ve depolama ürünlerini almak artık çok daha kolay. Trilogiq tarafından geliştirilen iki yeni e-ticaret platformu satın alma süreçlerini dakikalara indirmeyi amaçlıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte üretim ve lojistik süreçlerinin hızları artıyor, bu süreçlerde kullanılan ekipmanlar da teknolojiyle birlikte gelişiyor. Ancak işletmelerin satın alma süreçlerinde yaşanan yoğunluk ve yavaşlık aynı oranda iyileşmemekte.

Bazı iş ortaklarımız satınalma süreçlerini kolaylaştırmak ve modernize etme adına dijital platformlara taşıdı, bazıları bu platformların yazılım ve geliştirme altyapılarını oluşturmaya devam ediyor. Biz de Trilogiq olarak satın alma sektöründeki modernizasyon çalışmalarına iki yeni dijital platform ile katkı sağlamaya başladık.
Trilogiq.com & Graphit.com

Satın alma süreçlerinde yaşanılan en büyük problem sürecin çok uzun zaman almasıdır. Bu süreç büyük projelerde ayları bulabiliyorken basit projeler bile kıymetli günleri harcayabiliyor. Üretim ve lojistik gibi sürekli iyileştirme için yatırım yapan işletmelerde satın alma süreçlerinde yaşanabilen aksaklıklar ve yavaşlıklar şirketlerin üretim kapasitelerini sınırlandırabiliyor bu da satış ve cirolarda ciddi kayıplar doğuruyor.

Geçtiğimiz yılın ekim ayında yayına aldığımız graphit.com ve geçen ay içerisinde yayına aldığımız trilogiq.com e-ticaret sitesi ile satın alma süreçlerine hızlı bir alternatif oluşturmayı amaçlıyoruz. Satın alma süreçlerinde haftalar sürebilen tasarım-teklif-sipariş ve teslimat döngüsünü dakikalara indirebilen bu iki web sitesi ile üretim alanlarının ihtiyaç duyduğu dinamik raf, taşıma üniteleri, çalışma istasyonları ve konveyör sistemlerini satın almayı oldukça kolaylaştırıyoruz.

 

İhtiyacınız olan Üniteyi Tasarlamanın En Kolay Yolu!

Geçtiğiniz yıl yayına aldığımız ve sürekli güncellenen bir yazılım altyapısına sahip graphit.com, yapılandırmanın zor olduğu karmaşık çözümleri ihtiyacınıza göre kolayca güncelleyip satın alabileceğiniz bir web sitesi. Üretim alanınızda ihtiyaç duyduğunuz Konveyör, KLT rafları, Montaj arabaları, Dinamik raf sistemleri, Teşhir üniteleri, FIFO arabaları ve Çalışma istasyonlarını dakikalar içinde 3D ekranlar üzerinden tasarlayabilirsiniz. Boyutları, ekipmanları ve renkleri değiştirdikçe ürün görünümünü ve fiyatını anlık olarak görebilirsiniz. Anlık fiyat görme özelliği fiyat odaklı satınalma yapacak olan firmalara bütçelerine en uygun çözümü oluştururken büyük yardımı olacak.

Özellikle yalın mühendislerin seveceğini graphit.com ile ihtiyaç duyduğunuz çözümün kat sayılarını, özelliklerini ve yönlerini değiştirebilir ya da her bir katın taşıyacağı yükü değiştirerek en uygun çözümü oluşturabilirsiniz. Üstelik bu web sitesinden satın alacağınız çözümler demonte olarak değil, kullanıma hazır ürün olarak size teslim edilecektir. Şu an için yaptığınız tasarımı e-posta yoluyla göndererek satın alabilirsiniz. Ancak çok yakında çevrimiçi kredi kartıyla satın alma özelliği de web sitesine eklenecek.

graphit.com configuration screen

Graphit.com‘u ziyaret etmek için tıklayın.

 

Standart Ürünleri Birkaç Tıkla Satın Alın!

Geçtiğimiz ay yayına aldığımız yeni Trilogiq.com ise oluşturduğumuz standart ürünler üzerinde basit değişiklileri yapıp anında satın alabileceğiniz klasik bir e-ticaret sitesidir. Üretim alanınızda ihtiyaç duyduğunuz akış rafı, taşıma arabaları, Taşıma ve depolama konsollarını, çalışma istasyonlarını, teşhir ünitelerini ve raf sistemlerini kolayca satın alabilirsiniz. Sitede bulunan çeşitli filtrelerin kullanarak üretim alanınıza en uygun olacak çözümü belirleyebilir, ürünün boyutlarında değişiklikler yapabilir, bu değişiklikler sonucunda ortaya çıkan fiyat değişikliklerini anlık olarak görebilir ve havale ya da online olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik bu değişiklikler için gerekebilecek pahalı yazımlara da ihtiyacınız olmayacak. Web sitesinin algoritması size kolayca istediğiniz ürünü seçmenizde yardımcı olacak. Sizin tek bilmeniz gereken ihtiyacınız olan ürünün boyutları. Graphit.com’da olduğunu gibi trilogiq.com’da da siparişiniz demonte değil kullanıma hazır olarak gönderilecektir. Üstelik 350 euro ve üzerindeki siparişlerde ücretsiz nakliye ve 8-10 iş günü içerisinde gönderim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Trilogiq.com ile Kolayca Satın Alın

Perakende için Çok Amaçlı Raf
Perakende için Çok Amaçlı Raf

Gelecek günlerde ise trilogiq.com için önemli güncellemeler yapılacak. Özellikle çoklu ya da sürekli olarak satın alma yapacak işletmelere açılan kurumsal hesaplarla müşterilere özel çözümler, kurumsal müşterilere özel adet ve fiyatlar, ödeme avantajları ve Trilogiq tarafından özel ürün geliştirme hizmeti de sunulacak. Ayrıca yakın zaman içinde çoklu alım yapacak bireysel müşteriler için indirim yapacak bir algoritma da web sitesinde yayına girecek.

Şu an için ağırlıklı olarak endüstriyel ve lojistik sektörlerine özel ürünler bulunan trilogiq.com’da konaklama işletmelerine ve perakende şirketlerine özel taşıma ve depolama ürünleri bulunuyor. Bu ürünlere de sürekli olarak yeni ürünler ekleniyor. Bunlarla birlikte evler ya da ofislerde kullanılabilecek dekoratif masa ve taşıma üniteleri de satılmaya başlanacak.

 

Categories:Genel