Proses yönlendirmeli konveyör çözümleriyle personel yaralanmalarını azaltın

production-journey

Esnek ve güvenilir bir yerçekimi konveyör sistemi, ağır veya zor yükleri taşırken fark yaratabilir.

Yerçekimi konveyörleri, nesnelerin yerçekimi veya hızlanma ile hareket ettirildiği silindirler, tekerlekler veya oluklar içeren, genel olarak az oranda gerileyen bir açı ile monte edilmişlerdir, bu nedenle ürün hareketine yardımcı olmak için yerçekimi kullanılır.
Personel artık parçayı sürekli toplamaya ve taşımaya ihtiyaç duymaz; ürün yatay konumda kayabilir veya işi yapmak için yerçekimi bırakıldığından el ile taşıma azaltılır.
Yerçekimi makaralı konveyörler, yükleri bir noktadan diğerine hızla nakletmenin en basit yoludur. Manuel yardım veya yerçekimi kuvveti olsun, ürünlerin taşınmasında minimum çabaya ihtiyaç vardır. Güç serbesttir ve elle itilen konteynerlerin kullanımı için kapalı izler oluşur.

CONVEYOR ROLLER DETAILUzun mesafeler için birim yük taşımak için en ekonomik ve popüler yöntemdir; malzeme taşıma ve ambalajlama endüstrileri için sayısız avantajlar sağlar; büyük nesnelerin, ağır ürünlerin ve paletlerin bir seviyeden diğerine güvenli, hızlı ve etkili bir şekilde taşınmasına imkân tanıyan, operatör tarafından yapıldığında yorucu ve pahalı olacaktır.
Parçalar asla doğru yoldan çıkmaz ve montaj her zaman doğru sırada yapılır. Bu, parçaların yanlış varış noktasına kaldırılması ve değiştirilmesi riskini ortadan kaldırır.
Konveyörler ile bağlantılı çalışma istasyonları, süreci tanımlamak ve personelin takip etmesi gereken açık bir emri belirlemek için çok kolay. Hatalar hızlı bir şekilde tespit edilecek ve her ikinci sayımda değerli üretim zamanından tasarruf edilecektir. Ağır ve hantal nesneleri manuel olarak ele almaya gerek kalmadan, personelin yaralanması ve kırılgan stokların hasar görmesi engellenir.

Konveyörlerimiz uzman mühendislerimiz tarafından neredeyse her yere kurulabilir. Biçim ve boyutlar, kişisel ihtiyaçlara göre donatılmış ve mevcut zeminde verimliliği maksimum düzeye çıkarmak için optimize edilmiştir. Sistemlerimiz, emniyet teşvik eden ve kazaları önlemeye yardımcı olan birçok gelişmiş özellik eklemek için modüler bileşenlerle özel olarak kurulmuştur. Çözümler, belirli süreçleri desteklemek için tasarlanabilir ve kurulabilir ve aynı zamanda da ihtiyaçlar değiştiğinde veya iyileştirmeler tespit edildiğinde hızlı ve kolay bir şekilde yeniden yapılandırabilir.
Üretim sürecine en az zarar vererek geniş bir endüstri dalında konveyör sistemleri tasarlar ve kurarız. İhtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin.