Üretimde Kesinti Olmadan Süreç İyileştirme

Konveyör Sistemi

Sürekli artan müşteri talepleri ve gelişen endüstri uygulamalarına ayak uydurabilmek için gerekli değişiklikleri yapmak maliyeti yüksek bir risk gibi görünebilir. İdeal olarak üretim süreçlerinizin iş akışını kesintiye uğratmadan iyileştirilmesini istersiniz. Aradığınız yanıt anahtar teslim çözümler olabilir mi?

Graphit ve Leantek çözümleri, eksiksiz bir uygulama olarak tasarlanır, inşa edilir, müşterilerimize teslim edilir ve kurulur. Ayrıca, ekiplerimizin çözümünüzü tam olarak sizin spesifikasyonlarınıza göre inşa ettiği siparişe göre yapım hizmeti de sunuyoruz.

Tasarım ekibimiz performans ve üretim ihtiyaçlarınıza tam uyum sağlayacak temel tasarımı oluşturacaktır. Anahtar teslim hizmet, yalın üretim gereklilikleriniz için özel olarak tasarlanmış iş istasyonları, canlı depolama / akışlı raf ve konveyörler, parça süpermarketleri ve arabalar dahil olmak üzere üretim sürecinize yönelik eksiksiz bir çözüm sunar.

İş akışının asgari düzeyde kesintiye uğraması veya hiç uğramaması için uygulamalar İstanbul’daki depomuzun kontrollü ortamında üretilir. Belirli bir görevi gerçekleştirmek için gereken her şeyi temin etmek üzere ergonomik olarak tasarlanır, üretim alanına ihtiyaç duyulduğu anda ‘Tam Zamanında’ teslim edilir. Bu, genellikle ön yüklemeli beyaz tahtalı mobil çözümler ve monitör çerçevelerinin yanı sıra, gölge tahtaları ve su şişesi tutacakları vs. dahil olmak üzere çeşitli türden aksesuarları içerir. Uygulama paketlerimiz, operatörün harcadığı zamandan tasarruf edilmesini, yaralanmaların azalmasını ve üretim artışını beraberinde getiren hareket ekonomisine yönelik eksiksiz çözümler sunar.

Ergonomik anahtar teslim uygulamalar geliştirecek uzmanlığı, çok sayıda sanayi sektöründe çalışmanın getirdiği geniş deneyim sayesinde kazandık. Graphit ve Leantek ürünleri yüksek düzeyde çok yönlü oldukları için, ‘her aşamada’ gerektiğinde, işletmeniz büyüyüp, sürekli gelişiminizin bir parçası olarak yeni süreçlere uyum sağlamanız gerektiğinde yeniden yapılandırılmaları hızlı ve kolaydır.

Teslim edilen ve kullanım amacına uygun şekilde kurulumu tamamlanan iş istasyonları, özelleştirme ihtiyacı duymadan tamamen her işlevlerini yerine getirebilir niteliktedir, her bir görev için gereken tüm araç ve donanımların tamamına ev sahipliği yapabilir ve sadece birkaç dakika içinde çalışmaya hazır hale gelir.

Hizmetimiz, çalışma alanı planlama, yapım koordinasyonu ve uygulamalarınızın hemen kullanıma uygun biçimde eksiksiz kurulumunu içerir. Değer akışı ideallerinizi hayata geçirmeye yönelik çözüm!

Daha fazla bilgi ve tasarım ekibimize yapacağınız fikir alma ziyaretinizi programlamak için bizimle iletişime geçin

Sunna Design örnek olay çalışmasına göz atın >bağlantı

Meta:  İş akışının asgari düzeyde kesintiye uğraması veya hiç uğramaması için uygulamalar İstanbul’daki depomuzun kontrollü ortamında üretilir.

Üretim Alanınızı İyileştirmeye Hemen Başlayın!

Fabrika ve lojistik merkezinizi iyileştiren modüler taşıma ve depolama sistemleri konusunda uzman ekibimizin ziyaret edip uygun projeyi geliştirmesini istiyorsanız bilgilerinizi bırakın.