Modüler çözümlerde yeni bir nesle geçiş için hazır mısınız?

Kompozit Bağlantı Elemanı

Trilogiq, tüm müşterilerimize daha güçlü yapılar sunmak adına tüm kompozit ürün yelpazemizin kompakt bağlantı elemanlarını yeniden tasarladı, güçlendirdi ve geliştirdi.

Trilogiq modüler sistemlerimizi gözden geçirip modernize ederek, benzersiz bir çok yönlülük, dayanıklılık ve güç sunan ürünlere dönüştürdü. Kompozit ürün yelpazemiz, daha fazla sayıda endüstriye ve ortama uygun çözümler yaratmak amacıyla güçlendirilmiş yenilikçi borular, bağlantı elemanları ve aksesuarları barındırıyor.

 

Yeni bileşenler, sağlık sektörü müşterileri, temiz oda donanımları için ve yüksek teknoloji sektörlerinde oldukça önemli olduğu üzere yüksek düzeyde sızdırmazlık ve su geçirmezlik özelliğine sahip oldukları için, kompozit çözümler metal rakiplerine göre çok sayıda avantaja sahiptir. Örneğin, güneş enerjisi donanımları üreten müşterimiz Sunna Design, GRAPHIT adlı ürünümüzün yeni tasarladıkları son teknoloji ürünü fabrikaları ile mükemmel bir uyum içinde olduğunu gördüler. Parça koruma ve depolama ihtiyaçları için, boyutları ve benzersiz işlevleri de dikkate alarak çok özel uygulamalar tasarlandı.

 

Her ayrıntının üzerinde titizlikle çalıştık, inceledik ve geliştirdik. GRAPHIT, kompozit malzeme ve plastikler üzerinde uzmanlaşmış yüksek profilli laboratuvar ve tedarikçiler ile iki yılı aşkın bir süre ortak yürütülen bir araştırmanın ürünü. GRAPHIT 2 ise malzeme, tasarım ve renk çalışmaları ile yapılan deneylerin sonucu. GRAPHIT 2, aralarında sağlık hizmetleri, dağıtım, perakende mağazaları, turizm, gıda işleme, genel sanayi, yüksek kalite tüketici ve yüksek teknoloji çevrelerinin de bulunduğu çok sayıda sanayi sektörü için ideal bir sistem.

 

Oldukça dayanıklı ve şık olarak tasarlanan yeni hafif ve yüksek teknoloji ürünü kompozit bağlantı elemanları, montajı kolay ergonomik ve mobil çözümler yaratıyor. 53 kombinasyon için 41 bileşen! Sızdırmazlık, daha yüksek kavrama ve pürüzsüz yüzey için önemli ölçüde geliştirildi ve yeniden tasarlandı.

 

Kısaca Faydaları:

  • Uyumlu ve Yeniden Kullanılabilir – Farklı grupların parçaları birbiri ile kullanılabilir
  • Hava ve Su Geçirmez – Temizlemesi kolay
  • Montajı hızlı ve kolay – Pürüzsüz ve kolay tutuş
  • Güçlendirilmiş Kavrama
  • Dayanıklı ve Aşınmaz/Paslanmaz
  • Metal muadiline göre %65 daha hafif
  • Açı yönetimi konusuna yenilikçi ve çok yönlü bir yaklaşım

 

28,6 mm çapında boru ile uyumlu, bileşenler metal muadillerine göre çok daha hafif.
Makaralı ray, kılavuz ve destekler, kompozit ürün yelpazemiz ile tamamen uyumludur.

 

composite solutionGRAPHIT BLACK yelpazesi, kompozit sistemlerin özel avantajlarını klasik çelik sistemlerin bazı geleneksel özellikleri ile bir araya getiriyor. Bunun sonucu olarak ortaya hafif, elle tutulur, montajı kolay, ince bağlantı elemanlarına sahip profiller ve mevcut çelik çözümleri ile görsel açıdan daha uyumlu ürünler çıkıyor. Çok daha yaratıcı bir tasarım odaklı bileşenler yelpazesi. Bu yelpaze çok daha güçlü ve hala oldukça rekabetçi bir fiyata gelişmiş özellikler ile çeşitli faydaları bir arada sunuyor.

 

Çözümler, sizin kendinize özgü gerekliliklerinizi karşılayacak biçimde özel olarak üretiliyor ve konsept geliştirmeden teslimat ve montaja kadar sürecin tamamını kolaylaştıracak tam bir proje yönetimi hizmeti sunuluyor.

 

Süreç veya faaliyetiniz üzerinde gerektiğinde küçük değişiklikler yapmak, uyumlu olmayan çözümleri uyumlu hale getirmeye çalışmak ile ilişkili zaman ve para israfının ortadan kaldırılıyor olması sayesinde artık çok daha kolay. Yalın üretim süreçlerinizde yapılacak bu önemli ve sürdürülebilir performans iyileştirmeleri, zaman içerisinde sürekli gelişime evrilecektir.

 

Bağlantı elemanlarımız, tutmayı kolaylaştıracak ve donanımın zarar görmesini önleyecek biçimde pürüzsüz ve yuvarlatılmış niteliktedir. Pek çoğu için en büyük avantaj, tüm bileşenlerin görünümünden, dayanıklılığından veya sağlamlığından hiçbir şey kaybetmeden tekrar tekrar kullanılabilmesidir. Bu sayede, yedek parça ihtiyacı azalır ve sistem uzun vadede yatırımın geri dönüşü bağlamında mükemmel bir performans sağlar. Ayrıca, benzer metal sistemlere göre montajı da daha gürültüsüzdür. Patentli Trilogiq yumuşak saplı materyalimiz, daha güçlü kavrama, daha iyi şok emme ve daha yüksek azami yükleri destekleme kapasitesi bağlamında iyileştirilmiştir.

 

Polimerden imal edilen bir dolgu ile somun ile vidanın doğru konumda tutulması sağlanmış ve basit araçlar kullanılarak tek elle bir araya getirilmeleri mümkün kılınmıştır. Montaj işlemi geleneksel sistemlere göre %30’a kadar daha hızlı biçimde tamamlanabilir ve donanımın atıl kaldığı süre azaltılarak verimlilik desteklenir.

Daha fazla bilgi almak ve teklif istemek için broşürü indirin veya bizimle iletişim kurun.