Lojistik, E-Ticaret ve Sanal Marketler için Uygun Fiyatlı Sipariş Toplama ve Taşıma Arabası

Son dönemde e-ticaret, lojistik ve sanal market operasyonlarının iş yükü oldukça arttı. İşletmeler operasyon merkezi yoğunluğunu azaltabilmek için sipariş çıkış sürelerini azaltmaya çalışıyor, bunun için gerekirse personel sayısını artırıyor ve lojistik merkezlerine yatırımlar gerçekleştiriyorlar.

Her ne kadar operasyonları artsa da kriz döneminde yapılan yatırım bütçeleri azaltılıyor, bu durumda işletmeler daha çok bütçe dostu ürünlere yöneliyorlar. İş ortaklarımız bizden de bu dönemde sipariş toplama operasyonlarını hızlandırmak için uygun fiyatlı sipariş taşıma arabası geliştirmemizi talep ettiler.

WhatsApp Image 2020-06-02 at 12.01.53 (1)Uygun Fiyatlı Sipariş Toplama Arabası

Siz de bu dönemde sanal market hizmeti veren bir süpermarkete gittiyseniz marketin koridorlarında taşıma arabalarıyla sipariş toplayan operatörleri görmüşsünüzdür. Birçok operatör kendilerine atanan birden fazla siparişteki ürünleri taşıma arabasındaki kutulara ya da poşetlere toplayıp en kısa süre içinde müşterilere göndermeye çalışıyorlar. Şirkerler de tüm bu operasyonu hızlandırmak ve kolaylaştırmak için yeni yöntemler geliştiriyorlar.

Müşterilerimizin de aralarında bulunduğun birçok e-ticaret ve sanal market işletmesi, bu dönemde farklı çözümler için bizlere başvurdu. Özellikle sipariş toplama arabaları, ürün paketleme ve poşetleme istasyonları ve fiziksel mağazalar ve operasyon merkezleri için sosyal izolasyon seperatörleri için oldukça fazla talep aldık.

WhatsApp Image 2020-06-02 at 12.01.54
Geliştirdiğimiz uygun fiyatlı sipariş toplama arabası ile işletmelerin bütçelerini mümkün olduğunca etkin kullandığı bu dönemde operasyon merkezlerinde kullanmaları için verimli bir çözüm oluşturduk. 40×60 KLT kutular için özel geliştirdiğimiz çözümü sizin kullandığınız kutu boyutlarına göre güncellenebilir ve size özel uygun fiyatlı bir ürün teklifi sunabiliriz. Ön sipariş formunu doldurarak resmi teklif için talep oluşturabilirsiniz.

Uygun fiyatlı taşıma arabasının birim ve farklı adetler için özek indirimli fiyatları şu şekildedir;

E-Ticaret Taşıma Arabası Liste Fiyatı
Birim Fiyat Adet Birim Toplam
685 TL 1 Adet 685 TL
650 TL 10 Adet 6500 TL
620 TL 50 Adet 31000 TL

 

E-Ticaret, sanal market ve lojistik alanlarının süreçlerini iyileştirecek diğer çözümleri incelemek için linkteki formu doldurabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Taşıma Arabası Ön Sipariş Formu

Depolama ve lojistik alanınızda kullanacağınız uygun fiyatlı taşıma arabasıyla ilgili teklif almak için ön sipariş formunu doldurun.
  • Özel Kutu boyutları, Operasyonunuza özel bilgiler vb.