Leantek Classic, Geleneksel Çelik Ürün Yelpazesi

28mm_Leantek_Classic (1)

Endüstriyel ergonomik çalışma ortamlarının yaratılmasında önemli bir husus da, çalışma alanı etkinliği ve verimliliğinin desteklenmesidir.

Modüler taşıma ve depolama sistemleri, kullanıcıların bir bileşen veya gruba erişmek, bu bileşen veya grubu almak veya değiştirmek için geleneksel çalışma ortamlarına göre daha az ve daha kısa hareketlere ihtiyaç duyulan ergonomik kurulumlar oluşturmalarına olanak tanır. Bu küçük tasarruflar, tekrarlı veya gereksiz taşıma ile ilişkili riskleri azaltırken, verimlilik artışına da katkıda bulunur.

Leantek Classic ürün yelpazesi, Trilogiq tarafından icat edilen geleneksel bir çelik boru ve bağlantı elemanları sistemidir. Yaklaşık otuz yıldır üretim şirketleri açısından bir kıyaslama ölçütü olmuştur. Kompozit sistemler pek çok senaryoda hızla çeliğin yerini alıyor olsa da, çelik sistemler kullanan müşterilerimizi desteklemeye devam ediyoruz.

Üreticiler, modüler bileşenlerden imal edilen yeni canlı depolama raflarını tesis ederek iş yüklerindeki önemli artışlarla başa çıkabiliyor. Böylelikle, projeler hızla tamamlanıyor ve üretimde gecikme de yaşanmıyor.

Bileşenleri ucuz ve yeniden kullanılabilir olduğu için modüler depolama, kullanım ömrü boyunca sahip olma maliyetinin düşük olmasını sağlıyor.  Gerektiği zaman süreç veya faaliyetiniz üzerinde küçük değişiklikler kolaylıkla yapılabilir. Dolayısıyla, geçici modüler çözümler de makuldür. Bir proje tamamlandıktan sonra bileşenler tekrar kullanılabilir, yani kurulum uyarlandığında, başlangıçta yapılan yatırım zayi olmamış olur.

Leantek ürünleri, yalın uygulama programları ile mükemmel uyum gösterir.  Leantek’in modüler özelliği, Kaizen faaliyetlerinin sonucu olarak ortaya çıkan çözümlerin anında kullanıma sunulmasını mümkün kılar. Pek çoğu için en büyük avantaj, tüm bileşenlerin dayanıklılığından veya sağlamlığından hiçbir şey kaybetmeden tekrar tekrar kullanılabilmesidir. Bu sayede, yedek parça ihtiyacı azalır ve sistem uzun vadede yatırımın geri dönüşü bağlamında mükemmel bir performans sağlar. Bu ürün yelpazesi, güçlü ve rekabetçi kalmayı başaran bir fiyata sahiptir.

Montajı kolay bağlantı elemanları. Benzersiz birbirine geçmeli tasarım montaj sırasında bileşenlerin tam doğrulukla, hızlı ve kolay bir biçimde hizalanmasını sağlıyor.

Karbon elyaf, eloksallı alüminyum veya paslanmaz çelik borular, çeşitli boyut, yüzey ve markayı tamamlayıcı nitelikte renk tonlarında mevcuttur.
Çözümler, sizin kendinize özgü gerekliliklerinizi karşılayacak biçimde özel olarak üretiliyor ve konsept geliştirmeden teslimat ve montaja kadar sürecin tamamını kolaylaştıracak tam bir proje yönetimi hizmeti sunuluyor.

Daha fazla bilgi almak ve teklif istemek için broşürü indirin veya bizimle iletişim kurun.