Hizmetler

Üretim Süreçlerini İyileştirme

Yalın üretime uygun modüler taşıma ve depolama çözümleri tasarımı ve uygulanmasından Kaizen etkinliklerine kadar çoğu endüstriye yönelik hizmetler sunuyoruz. Türkiye genelinde saha ekibimiz ve 18 ülkedeki Trilogiq ofisleri vasıtasıyla dünya çapında lojistik destek sağlıyoruz.


Çözüm Tasarımı, Yapımı ve Kurulumu

Fabrikanızı ya da depolama alanınızı ziyaret edecek, üretim süreçlerinizi, işlevsel gereksinimlerinizi ve bütçenizi gözden geçirecek ve size özel en uygun çözümü önereceğiz. Tamamlanmış çözümler genellikle tesisinize kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Daha büyük çaplı projelerde çözümlerimiz deneyimli ekibimizin tarafından üretim alanınızda montajlanabilir.


Çözüm Tasarımı ve Kendi Kendine Yapım

İşletmelerin kendi ekipleri tarafından montajlanması için bileşenlerinin tedarik edildiği özel tasarım. Ekibimiz üretim alanınızı ziyaret edecek, uygulama gereksinimlerinizi değerlendirecek ve özel bir çözüm tasarlayacaklar. Bileşenler tesiste sizin mühendisleriniz ve operatörleriniz tarafından montajlanmak üzere bir kit olarak temin edilecektir.


Bileşen Tedariği

Boru ve bağlantı elemanlarından oluşan Graphit ve LeanTek sistemlerine aşina Proje Mühendisleri kendi uygulamalarını geliştirmek veya yeniden yapılandırmak amacıyla bileşen sipariş edebilirler.


Saha Ekibi

Saha ekiplerimiz zorlu ortamlarda uygulamaları hızlı bir şekilde konuşlandırabilir veya yeniden yapılandırabilirler. Endüstriyel süreçlere (ve dünya çapındaki lojistik desteğe) dair engin bilgilerimiz bizi hızlı, esnek ve etkin kılmaktadır.


Proje Yönetimi

Fikir aşamasından tamamlanıncaya kadar ürününüzü yönetmeleri için özel bir ekip temin edebiliriz.
Yalın modüler çözümlerin hayata geçirilmesindeki engin tecrübemiz (geniş, çoklu tesisli kurulumlar, daha küçük geçici projeler veya Saha montaj etkinliklerine yönelik) çözümünüzün zamanında ve bütçeniz dahilinde olacağı konusunda kafanızın rahat edebileceği anlamına gelir.


Dış Mekan Etkinlikleri İçin

Londra Maratonu gibi büyük ölçekli etkinlikler için yerinde eksiksiz bir donanım hizmeti sağlayabiliriz.
Etkinlikler ve Dış Mekan ekipmanlarımız hakkında daha fazlasını görmek için buraya tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin