Her Şekil, Her Boyut

Modülerlik, üretim hattınızdaki herhangi bir şekil ve boyuttaki malzemeleri taşımanız için kapasitenizi arttırır.

TROLLEYS TO HANDLE ANY SHAPE AND SIZE
Taşıma arabaları, üretim hattı üzerindeki tüm şekil ve boyuttaki malzemeleri taşımak için kurulur.

GRAPHIT modüler sistem ile oluşturulan ayarlanabilir yük ve taşıma arabaları ile yabancı ve sıradışı şekiller ya da büyük ve taşınması zor malzemeler üretim, servis ve dağıtım alanlarında etkin ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Yük ve taşıma arabaları, geniş serideki standart ve birbiriyle değiştirilebilir komponentlerin kullanımı ile özel bir uygulamaya uydurulabilir ve herhangi bir yapıya göre kolaylıkla montajı yapılabilmektedir.

Taşıma ihtiyaçlarınız için ek bir yatırım yapmanıza gerek kalmadan ve basit el aletleri kullanımı ile çok hızlı bir şekilde uygulamaların montajı yapılabilmektedir. Bu durum malzeme taşımayı, performans iyileştirmesi ve en iyi uygulamayı desteklemek için gerekli olan verimlilik, esneklik ve uyumluluk için ideal çözüm yapmaktadır.

GRAPHIT’in sahip olduğu geniş serideki komponentler, bağlantı elemanları, tekerlekler ve aksesuarlar, hareketli ve hafif yük ve taşıma arabalarına montajı yapılabilmektedir. Kaynaklı çelik ve benzer materyallere kıyasla daha büyük esneklik ve maliyet verimliliği sağlamaktadır.

Tüm komponentler tamamen birbiriyle değiştirilebilir ve yeniden kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Bu, yük ve taşıma arabalarının, herhangi bir taşıma ihtiyacına uyum sağlaması ya da yeniden kurulması, ve değişiklik yapılabilmesi anlamına gelmektedir. Bu özellikler, kullanıcıların ilk yatırımlarını koruyarak malzeme taşıma verimliliğini sürdürmelerini sağlamaktadır.
Trilogiq, üretim süreci boyunca ilk giren-ilk çıkar (first-in-first-out) stok yönetiminde yalın üretim çözümlerini sağlamaktadır. Çözümler, her zaman değişen taleplerin karşılanması için yeniden şekillendirilebilme ya da kolaylıkla değişiklik yapılabilme imkanı sunmaktadır.

 

Trilogiq olarak, danışmanlık, proje yönetimi, tasarım, montaj ve komponent tedarik desteği sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.