Her Boyut, Her Şekil ve Her Zorluğa Uygun Çözümler!

Üretim alanınızda taşınması gereken farklı boyut ve şekillerdeki parçaları Trilogiq tarafından üretim alanınıza özel tasarlanan sistemlerle taşıyarak üretim kapasitenizi ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

İhtiyacınız olan sistemin ne kadar sıradışı olduğu önemli değil. Tüm taşıma gereksinimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz taşıma sistemlerini sizler için tasarlayıp, oluşturabiliriz.

Olağandışı şekilli parçalar ya da büyük ve hantal yapılar LEANTEK ve GRAPHİT bileşenleri kullanılarak oluşturulan taşıma sistemleriyle üretim ve lojistik alanlarında hızlı ve güvenli şekilde taşınabilir.

Havacılık ve MRO özel parça Taşıma Arabaları
Havacılık ve MRO için özel parça Taşıma Arabaları

Özel gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanan taşıma sistemleri, modüler bileşenler kullanılarak farklı konfigürasyonlara göre birleştirilir.

Taşıma gereksinimleri değiştiğinde çok basit aletler kullanılarak ürünler güncellenebilir, yeni ihtiyaçlara uygun hale kolayca ve ekstra yatırım gerektirmeden getirilebilir. Taşıma sistemlerinin boyutları ihtiyaca göre belirleneceğinden işletmeler mevcut kasa, kutu ve paletlerini kullanmaya devam edebilir. Bu da mevcut sistemlerin kullanım ömrünü uzatır. Bu olanak süreç iyileştirme projelerine  esneklik, uyarlanabilirlik ve verimlilik kazandırdığından modüler sistemleri avantajlı konuma getirir.

Özel Parça Taşıma ArabalarıBiz Trilogiq’de müşterilerimize standart taşıma üniteleri yerine parçaları ne kadar farklı şekilli olursa olsun, daha kolay taşıyacakları, kendilerine özel taşıma arabaları konusunda cesaretlendirmeye çalışıyoruz.

Üretim ve lojistik alanlarındaki yükü hafifletmek amaçlı kullanılmak üzere LEANTEK ve GRAPHİT bileşenleriyle taşıma arabaları ve depolama sistemleri tasarlıyoruz ve oluşturuyoruz. Bu sistemler çok kısa bir zaman içerisinde değiştirilebilir, böylece operatörler en ergonomik çözümleri hızlı şekilde kendileri yapılabilirler.

Boru ve bağlantı elemanlarından oluşan Trilogiq sistemleri işletmelere muadili olan kaynaklı sistemlere göre maliyet ve esneklik konusunda büyük avantaj sağlarlar.

GRAPHİT ve Leantek bileşenleri değiştirilebilir ve tekrar kullanılabilir. Bu da ihtiyaçlar değiştiğinde ünitelerin de değişebileceği anlamına gelir. Üretim Alanı Taşıma ArabalarıBu sayede işletmeler ilk yatırımlarını uzun süre zarfında kullanırken taşıma ve depolama standartlarını da korumuş olurlar.

Trilogiq yalın üretim felsefesini benimseyen imalatçılara ilk giren ilk çıkar yöntemini daha iyi uygulamalarını sağlayacak yalın çözümler sunar. Tüm sistemler değişen gereksinimlere kısa sürede adapte olabilecek modüler bileşenlerle tasarlanır.

Müşterilerimize malzeme siparişinden, proje yönetimi, tasarım ve sistem oluşturmaya kadar farklı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Sizin de üretim alanınızda ihtiyaç duyduğunuz geliştirmeler varsa aşağıdaki iletişim formuna bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Danışmanlarımız sizleri ve üretim alanınızı ziyaret edip, gerekli olan projeyi sizinle birlikte geliştireceklerdir.

Üretim Alanınızı İyileştirmeye Hemen Başlayın!

Fabrika ve lojistik merkezinizi iyileştiren modüler taşıma ve depolama sistemleri konusunda uzman ekibimizin ziyaret edip uygun projeyi geliştirmesini istiyorsanız bilgilerinizi bırakın.