Görsel mükemmellik için modüler yaklaşım

Görsel Yönetim Panoları

Yenilikçi üreticiler, hayati bilgilerin kesintisiz sunumunu entegre etmek için üretim ortamlarında kullandıkları standart ekipmanlarla kurulumlar yaratarak, görsel yönetim kavramını bir adım daha ileri götürüyorlar.

Büyük imalat şirketleri için bir dizi görsel yönetim çözümü oluşturmamız sayesinde personel, bilgileri iş sahası genelindeki belirli yerlerde açıkça görebilir. Güvenlik, Kalite, Teslimat vb. üretim için hayati önem taşıyan bilgiler kaydedilir ve sunulur. Çözümler, modüler sistem borular ve bağlantı elemanları kullanılarak oluşturulur. Belirlediğiniz alan için gerekli bilgilerin görülebileceği tahtayı herhangi bir ebatta çerçeveleyebiliriz.

Tahtalarda bilgileri sunabilmeniz için birçok yol vardır

  • Sabit konumlu akrilikler, bilginin kolayca düzenli olarak eklenebildiği ve değiştirilebildiği yerlerdir. Bu, görsel yönetim çözümlerinin tüm alanlarda aynı olması gereken büyük organizasyonlar için mükemmeldir. Sabit konumlara sahip olmak, bilgiyi bütün iş sahası boyunca net ve tutarlı bir şekilde okumayı sağlar.
  • Manyetik tutucular, gerektiğinde değişiklikler yapma esnekliği sağlar. Sürekli güncellenen süreçler için değişiklikleri kaydetmek için en uygun yöntemdir.

Görsel yönetim çözümlerimiz açık bir biçimde etiketlenmiş olduğundan kayıtlı bilgileri kolayca bulabilirsiniz.

Görsel yönetim sistemi, çalışanlara üretim alanının performansı hakkında özlü bilgi sunmak için kullanılır.

İlgili İçerikler:  

Personel mesaj alıyor mu?

Temiz ve düzenli bir işyeri için bir istasyon

Buna aşağıdakilerin ayrıntıları dahildir:

  • üretim hacimleri
  • projelerin durumu
  • amaç veya hedeflere karşı performans
  • eylem çağrıları
  • güvenlik bilgisi

Tüm görsel yönetim sistemlerinde olduğu gibi amaç, mümkün olduğunca kesin ve net olmaktır.

Çözümlerimiz, üretim alanlarındaki verimliliği ve etkinliği artırmaya yardımcı olmak için bilgilerinizi en kolay şekilde sunar.
Görsel yönetim çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.