Yukarı Çıkın, Alan Kazanın!

Üretim ve depolama alanlarında benimsenecek dikey depolama felsefesi ile çalışma alanınıza daha verimli bir çözüm bulmuş olursunuz. İlaç, sağlık, gıda ve kişisel bakım yüksek hacimli stoklarla çalışılan sektörlerde yüksek depolama standartlarını karşılamak için dikey depolama sistemlerini kullanmak oldukça verimlidir.

Dikey raf sistemleri işletmelerin kullandığı yatay depolama alanını %80’e varan oranlarda geri dönüşümünü sağlayan yenilikçi bir depolama sistemidir.
Dikey Depolama Üniteleri alandan kazanç sağlar

Dikey depolamaya uygun olarak tasarlanmış ürünler modüler raflar kullanılarak ergonomik ve etkin bir biçimde korunur ve saklanır.

Dikey depolama ürünlerin zarar görmesini engellediği gibi depolama alanından tasarruf sağlar, mobil sistemlerden oluştuğu için üretim alanı hareketliliğini azaltır ve personelin daha az hareket etmesini sağlayarak personel verimliliğini artırır.

Dikey Parça Taşıma SistemleriBu tarz dikey raflar özel modüler bileşenler kullanılarak tasarlanır, bu sayede işletmelerin özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde oluşturulabilir.Modüler sistemler işletme gereksinimleri değiştiğinde kolayca ve herhangi bir ek yatırım gereksinimi olmaksızın basit ekipmanlarla hızlı şekilde yeniden düzenlenebilir. Bu özellik modüler sistemlere üretim performansını geliştirmek için yapılacak uygulamalara göre güncellenme, bu değişim sırasında gereken esnekliği sağlar.

Üretim alanınızdan tasarruf etmeye ihtiyacınız varsa ya da yalın üretim uygulamalarının verimliliğinizi nasıl artıracağına dair desteğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgilnebileceğiniz diğer makalelerimiz;

Üretim Alanınızı İyileştirmeye Hemen Başlayın!

Fabrika ve lojistik merkezinizi iyileştiren modüler taşıma ve depolama sistemleri konusunda uzman ekibimizin ziyaret edip uygun projeyi geliştirmesini istiyorsanız bilgilerinizi bırakın.