Daha fazla bilgi, daha az alan!

visual-display-walkin

Çözümlerimiz, görsel yönetim gereksinimleriniz doğrultusunda düzenlenmiştir ve bilgileri açık ve etkili bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur.

Örneğin;

Cube-Open_closedBilgi Küpü, bilgilerin her tarafta görüntülenmesine olanak tanıyan ve yerden tasarruf etmek için mükemmel olan dört taraflı hareketli bir çözümdür. Düzenli depolamaya veya dizüstü bilgisayarda çalışmak için bir yer sağlamaya yönelik küp içine raf yerleştirilebileceğinden, gizli depolama için idealdir.

Daha fazla bilgi daha küçük bir alanda görüntülenir. İhtiyacınız ne olursa olsun, özel gereksinimlerinizin etrafında küpünüzü tasarlayabiliriz.

Küpler, gün boyunca küçük toplantılar için ideal bir odak noktası haline gelir. Genellikle “teslim” için vardiyanın başında veya sonunda, ortaya çıkan konular tartışılır, sorunların çözümüne karar verilir ve aksiyona geçilir. Süreç geliştirmeye yönelik olarak bilgiye daimi erişime imkan vermek için genellikle bir küp her çalışma merkezine birer birer yerleştirilir.

visual-displayWalk-in çözümler genellikle personelin günlük toplantılara katılmak için toplandıkları geniş bir alandadır.

Tek bir işyeri grubunu değil, birden fazla ekibi etkileyen konular hakkında tartışmalar kolaylaşacaktır; örneğin beş işyeri grubundan beş takım, sorunları veya konuları paylaşmak, hataları tartışmak ya da görevleri tamamlamak için harcanan süreyi tartışmak, süreç değişikliklerini planlamak ve başarıları takdir etmek için toplanabilir.

Walk-in, herhangi bir boyut veya şekilde olabilir.Walk-in

Örneğin, bir pano sırasındaki bir ekranın önünden yaptığınız sunumu izlemeleri için meslektaşları sırayla davet edebilirsiniz veya katılımcılar, bilgi ile çevrili olacak şekilde özel bir amaca uygun üretilmiş uygulama içinde buluşabilirler.

Hangisi siz ve ekibiniz için en uygun ise sunmanız gereken her türlü bilgiye göre, çözümlerimizi size göre hazırlıyoruz.

Hareketli Beyaz Tahta ve Ekran Kartları kolayca dolaşıma sokulmakta ve gerektiğinde yeniden konumlandırılabilmektedir. Toplantı öncesi tekerleklerle donatılabilir, toplantı sonrası tekerlekler çıkarılabilir. Alanınız az ise oldukça kullanışlıdır.

Mobile-Board-DHLÇift taraflı çözümler, her iki tarafta da bilgi görüntülemek için veya adım adım problem çözme sürecinde düşünce liderliğini paylaşmak için kullanılabilir.

Baskılı Beyaz Tahtalar bilgiyi tutarlı, erişilebilir ve tüm alanlarda anlaşılması kolay bir şekilde tutabilmenin kolay ve temiz bir yoludur. Tüm çözümlerimizde olduğu gibi bunlar da sipariş üzerine yapılır.

Çözümlerimiz, ortamınız için özel olarak tasarlanmıştır ve mevcut alanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.  Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.