Çalışma alanından tasarruf edin, dikey gidin!

Parça Taşıma Arabası

Üretim ve dağıtımdaki dikey depolama rafları (tost rafları), ergonomik çalışma alanları yaratmada değerli bir niteliğe sahip olabilir. Yüksek miktarda envanter, özellikle titiz standartların karşılanmasının önemli olduğu hassas ortamlarda verimli bir şekilde depolanabilir.

Tost rafları halihazırdaki yatay depolama ile mevcut kat alanının % 80’ini iyileştirebilen yenilikçi bir depolama çözümüdür.
Uygulamalar, tost rafları olarak adlandırılıyor çünkü onlar tost servis etmek ve masanın etrafından geçirmek için kullanılan geleneksel sofra takımlarına benziyorlar.
pallet-rack-detailDikey konumlandırma için tasarlanmış hassas parçalar en verimli şekilde, ergonomik olarak tasarımı yapılmış mobil tostlar ile depolanıp, taşınabilir. Dikey depolama sadece hasarı azaltmayıp, israf edilen alanı da ortadan kaldıracaktır. Fakat tabandaki ek makaralı raylar ile kolay hareket imkanı sağlar, aşırı erişmeyi azaltır ve personelin ürüne minimum düzeyde çaba harcamasını sağlar.

Uygulamalar, herhangi bir zamanda yapılan taşıma ihtiyaçları değişiminde, ek bir yatırım yapılmasına gerek
kalmadan temel araçların kullanımı ile çok kolay bir şekilde değiştirilebilir. Bu, onları, en iyi uygulama ve performanspallet-rack iyileştirmesini desteklemede uyum, esneklik ve verimliliğin gerekli olduğu parçaların taşınması için ideal bir çözüm haline getirir.

Yalın üretim uygulamalarımız ile üretim proseslerinizi geliştirmemiz ve alan kazanımında sizlere yardım edebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.