TRILOGIQ Amerika Brendan Tilson Liderliğinde Gelişiyor

Trilogiq, satış ve pazarlama operasyonlarını Amerika’nın Texas ve Georgia’da eyaletlerinde açtığı ofislerle genişletiyor. Satış Direktörü Brendan Tilson, şirketin özgün çözümlerini ve uzmanlığını Güney ve Doğu Devletleri’ndeki yeni pazarlara getirecek ve iş gelişimini denetleyecek.

 

Brendan-tilsonTrilogiq yalın üretim prensipleri (sürekli süreç gelişimi) doğrultusunda üretim artırma, masrafları azaltma,daha iyi bir çalışma düzeni geliştirme ve anahtar teslim modüler çözümler sunma konularında şirketlere destek oluyor.

Satış ve pazarlama yönetiminde on yılı aşkın bir süre tecrübesi olan Brendan, farklı sektörlerde edindiği etkileyici ve çok yönlü endüstri tecrübesi ile imalat ve dayanıklı tüketim mallarında müşteri ilişkileri geliştirmeyi amaçlıyor.

Brendan 2016 yılının Kasım ayında hem profesyonel olduğu kadar kişisel bir yolculuğa çıkmak adına Trilogiq Avustralya & Yeni Zelanda ülke yöneticiliği pozisyonundan ayrıldı,

“Trilogiq’de kalmak istememin nedeni şirketin değişimi ve yenilikçiliği benimsemiş oluşu. Melborne Avustralya’dan Houston Amerika’ya taşınmak, sadece küresel şirketlerin sağlayabildiği önemli bir fırsattı. Taşınma kararı ise oldukça kolay oldu; Amerika’daki fırsatlar oldukça fazla. Müşteriler he geçen gün gelişiyor ve değişime olan istekleri sürekli artıyor, bizim şirketimiz de bu konuda değer katabiliyor. Bunların dışında eşim de bu köklü değişimi yaparken bana büyük destek oldu.”

 

“Amerika Birleşik Devletlerine taşınmak müşterilerimin 5S sistemine dayanarak uyguladığı yalın üretim yöntemlerine geçiş süreçlerinde olduğu gibi, hayatımı yeniden organize etme fırsatı sundu. Bir anda birikmiş birçok kişisel eşyayı stoklamaya çalıştığımı farkettim. Uzun süredir kullanmadığım ve taşımaya ya da depolamaya ihtiyaç duymadığım bu kadar çok eşya olduğuna şaşırdım. Hangi eşyayı saklamalı, hangisini elimden çıkarmalıydım? Kişisel organizasyon Amerika’ya taşınma fikrinin sürpriz bir sonucu oldu aynı zamanda.”

Trilogiq’de Çalışan herkese çok teşekkürler.

Trilogiq Avustralya & Yeni Zelanda’da geçen 10 yılda, Brendan satış, pazarlama, operasyon, insan kaynakları gibi işle ilgili farklı alanlarda aktif rol aldı. Havacılık, otomotiv, parçalı üretim, medikal ürünler, gıda, kimya ve perakende sektörlerinden farklı müşterilerle birlikte çalıştı. Onun bu geniş yelpazedeki tecrübesi, enerjisi ve müşterilerin sorunlarını çözme tutkusu Trilogiq Amerika’ya büyük ivme kazandıracak. Brendan sıcakkanlılığı ile yeni ve eski Trilogiq müşterileriyle tanışmaya can atıyor.

Brandon ile iletişime geçmek için.
E-mail btilson@trilogiqusa.com
Linkedin 

Categories:Haberler