Başarılı Kaizen Uygulamaları için En Etkili Sistemler

Sürekli iyileştirme sürecini istikrarlı kılmak için, taşıma ve depolama sistemlerinin hızlı şekilde kurulur, uygulanır ve yeniden yapılandırılabilir olması önemli avantajlar sağlar.

Modüler teknolojiler Kaizen sistemini uygulayan üretim alanları için gereklidir. Trilogiq, farklı endüstrilerdeki tecrübesiyle geliştirdiği modüler raf, Kanban ve FIFO depolama üniteleri ve taşıma çözümleri sunar.

kaizen1

Paslanmaz çelik, alüminyum, plastik ya da ultra hafif karbon borularla her türlü çözüme uyacak çok yönlülüğü sağlarız.

kaizen2Graphit(kompozit) ve Leantek (çelik) bağlantı elemanları, standart olmayan özel rafların tasarlanmasına ve montajlanmasına olanak sağlar. Ayrıca elektriksel anlamda hassas alanlarda da ESD ürünler kullanılabilir.

Ayrıca mobil rafların ve arabaların tasarımlarında plaka ile monte edilen tekerlekler kullanılır.

Farklı kapasitedeki katı ve pnomatik tekerlek çeşitleri yük kapasitesine ve operasyon ortamına uygun olarak seçilir.

Bağlantı elemanları ve  raylar ile FIFO rafları tasarımları tamamlanır.

Doğru stok ayrımı ve tanımlanması yapılması için de entegre edilmiş kılavuzlar mevcuttur.

Modüler sistemlerimiz kolay montaj ve yeniden yapılandırmaya olanak sağlar. Süreç değişikliklerini karşılamak için yeni veya geçici çözümler kolayca kurulur ve adapte edilebilir. Bu durum bileşenlerin tekrar kullanılabilmesine olanak sağladığı için satın alma ve montaj maliyetini azaltır.

kaizen3Daha özel ihtiyaçlarınız hakkında proje geliştirmemiz için bizimle iletişime geçin. Ekibimiz üretim alanınızı optimum şekilde kullanmanız ve atığı azaltacak çözümlerle ilgili bilgi birikimine sahiptir. Tüm sistemler üretim sürecinizde minimum aksama yaratacak şekilde tarafımızdan tedarik edilmekte ve montajlanmaktadır.

 

 

 

Üretim Alanınızı İyileştirmeye Hemen Başlayın!

Fabrika ve lojistik merkezinizi iyileştiren modüler taşıma ve depolama sistemleri konusunda uzman ekibimizin ziyaret edip uygun projeyi geliştirmesini istiyorsanız bilgilerinizi bırakın.