Slide
Slide
Slide

Endüstriyel Taşıma Arabaları

Modüler Yük Taşıma Arabaları, üretim, lojistik ve perakende dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde parça ve ürünlerin taşınması için en ideal çözümdür. Kolay ve güvenli kullanım için hafif ve hareketlidirler. İşletme ihtiyaçlarına göre için özel olarak geliştirilirler.

Üretim karakterine özel olarak tasarlanan arabalar montaj için gereken tüm parça ve ekipmanları bir araya toplayarak operatörlerin daha hızlı ve daha verimli çalışmasına olanak sağlarlar.

Operatörler  tanımlanan parça ve ekipman kitini tamamlamak ve dolu yük taşıma arabasını montaj alanına götürmek için aracı yüklerler. Bunun sonucunda işleme sürecinde geçen süre azalır ve üretim gecikmeleri yaşanmaz.

Trilogiq tarafından geliştirilen boru ve bağlantı elemanlarıyla ve tesis yüzeyine uygun tekerleklerle üretilen endüstriyel yük taşıma arabaları, farklı şekil, boyut ve işlevlerde tasarlanabilir, depolama ünitesi görevi görebilir, farklı çevresel ortamlarda işlevini yerine getirebilir.

Örneğin; olağandışı şekilli veya boyut olarak bütük parçaları kolayca taşımak için özel olarak oluşturulabilirler. Bu durumlarda geleneksel ve standart çözümler kullanışlı olmayabilir veya çok masraflı olabilirler. Ayrıca Trilogiq çözümleri taşınması sırasında özel dikkat veya koruma gerektiren yüksek kıymetli, boyalı veya kırılgan bileşenler için idealdirler.

Modüler sistemlerle oluşturulan yük taşıma arabaları, depolama ve taşıma süreçlerinde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için uyarlanabilen, yeniden yapılandırılabilir ya da mobil ve sabit ünitelerle birlikte kullabılabilirler. Hızlı şekilde oluşturulabilir ve değişen prosesleri karşılayacak şekilde yeninden montajlanabilirler.

Malzeme Taşıma ve Depolama Arabaları

Trilogiq tarafından müşterileri için özel olarak geliştirilmiş örnek malzeme taşıma ve depolama arabalarını içeren tanıtım dosyasını indirmek için formu doldurun.
Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin