Slide
Slide
Slide

Malzeme Taşıma Arabaları

Modüler Malzeme Taşıma Arabaları, üretim, lojistik ve perakende dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde parça ve ürünlerin taşınması için özel olarak geliştirilen ideal çözümlerdir. Kolay ve güvenli kullanım için hafiftirler ve hareket kabiliyetleri yüksektir. Üretim alanlarının ihtiyaçlarına göre için özel olarak tasarlanır ve geliştirilirler.

İşletmelerin üretim süreçlerine özel olarak tasarlanan taşıma arabaları, operatörlerin daha hızlı ve daha verimli çalışmasına olanak sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan tüm parça ve ekipmanları bir araya toplarlar.

Operatörler  tanımlanan parça ve ekipman kitini tamamlamak ve dolu yük taşıma arabasını montaj alanına götürmek için aracı yüklerler. Bunun sonucunda işleme sürecinde geçen süre azalır ve üretim gecikmeleri yaşanmaz.

Trilogiq tarafından geliştirilen boru ve bağlantı elemanlarıyla ve tesis yüzeyine uygun tekerleklerle üretilen endüstriyel yük taşıma arabaları, farklı şekil, boyut ve işlevlerde tasarlanabilir, depolama ünitesi görevi görebilir, farklı çevresel ortamlarda işlevini yerine getirebilir.

Örneğin; olağan dışı şekilli veya boyut olarak diğerlerinden ayrılan parçaları kolayca taşımak için özel olarak geliştirilirler. Bu gibi durumlarda geleneksel ve standart çözümler kullanışlı olmayabilir veya çok masraflı olabilirler. Ayrıca Trilogiq çözümleri taşınması sırasında özel dikkat veya koruma gerektiren yüksek kıymetli, boyalı veya kırılgan bileşenler için en uygun çözümlerdir.

Modüler sistemlerle oluşturulan malzeme taşıma arabaları, depolama ve taşıma süreçlerinde verimliliği en üst düzeye çıkarmak için uyarlanabilen, yeniden yapılandırılabilir ya da mobil ve sabit ünitelerle birlikte kullanılabilirler. Hızlı şekilde oluşturulabilir ve değişen prosesleri karşılayacak şekilde yeninden oluşturulabilirler.

Malzeme Taşıma ve Depolama Arabaları

Trilogiq tarafından müşterileri için özel olarak geliştirilmiş örnek malzeme taşıma ve depolama arabalarını içeren tanıtım dosyasını indirmek için formu doldurun.
Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin