Slide
Slide

Endüstriyel Depo ve Raf Sistemleri

Modüler Depolama Rafları, Kaizen yöntemini benimseyen işletmelerin üretim alanlarına entegre etmesi gereken yapıların başında geliyor. Kurulum süreci oldukça hızlı olan ve farklı durumlara kolayca uyum sağlayabilen modüler depolama rafları, üretim ve lojistik süreçlerinizi daha akıcı hale getirebilir,fabrika taban alanınızı daha verimli şekilde kullanabilir ve dikey depolama yaparak alanınızdan maksimum faydayı sağlayabilirsiniz.

Kanban raf sistemlerini üretim hattınıza entegre ederek etkili parça tedariği ve hassas stok yönetimi sağlayabilirsiniz.

Aradığınız çözüm ister standart bir raf, isterse de karmaşık bir depolama çözümü olsun, farklı endüstrilerdeki uzmanlığımızı kullanarak süreçlerinize en uygun modüler raf, Kanban ve depolama çözümünü geliştirebiliriz.

Üretim ve lojistik alanlarına özel olarak geliştirilmiş bağlantı elemanları ve paslanmaz çelik, alüminyum ve karbon boruları kullanarak özel depolama rafları tasarlayabiliriz. Bunların yanı sıra elektrostatik duyarlılığı olan müşterilerimiz için ESD özellikli çözümler de sağlayabiliriz. Ayrıca modüler Trilogiq bileşenleri tekrar kullanılabilir olduğundan satın alma ve montaj maliyetleri daha düşüktür.

Modüler Raf sistemleri montaj süreçlerini iyileştirir ve fabrikaların yeniden yapılanmasını kolaylaştırır. Değişen süreçlere adapte olmak için gereken esneklik modüler depolama çözümleriyle sağlanabilir.

Endüstriyel Depolama ve Raf Çözümleri

Trilogiq tarafından müşterileri için özel olarak geliştirilmiş örnek çözümleri içeren tanıtım dosyasını indirmek için formu doldurun.

 

Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin