Slide
Slide
Slide
Slide

Araç ve Ekipman Depolama

Araçlar ve ekipmanlar üretim alanları için önemli bir yatırım kalemini temsil eder ve bunların güvenli bir şekilde taşınması ve depolanması üretim maliyetleri ve verimliliği üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Trilogiq tarafından üretilen modüler taşıma ve depolama çözümleri hassas ve değerli parçaların özel olarak depolanmasını, görsel yönetiminin yapılmasını ve güvenli şekilde saklanmasını mümkün kılar. Trilogiq’in üretim, montaj ve lojistik süreçlerindeki verimliliği iyileştirmeye yönelik çalışma hücreleri geliştirilmesindeki deneyimi, gölge panoları ve diğer parça koruma çözümleri ile parça, araç ve ekipmanlarınızı organizasyonunun kolaylaştırılmasında, kullanımında ve güvenli bir şekilde depolanmasında sizlere yardımcı olabilir.

Yalın üretim felsefesinin kabul gördüğü ve 5S yöntemlerinin uygulandığı üretim ve montaj hatlarında sıkça kullanılan gölge panolar, kıymetli parça ve ekipmanların güvenli bir şekilde taşınmasını ve depolanmasını sağlarken, operatörlerin de bu parça ve ekipmanlara kolay ve ergonomik şekilde erişmesine olanak tanır. Üretim süreçlerine özel olarak geliştirilecek gölge panolar, depolama ve taşıma arabalarına, hafif raf sistemlerine ya da montaj hücrelerine entegre olabilir.

Gölge Panolarla Daha İyi Üretim Alanı Organizasyonu

Gölge panolar üretim alanını organize etmenin en verimli yollarının başında gelir. Üretim operatörlerine verilen iş emirlerinin verimli şekilde tamamlanmasını sağlamak için gereken modüler taşıma arabaları, depolama rafları ve çalışma istasyonlarına uygun şekilde tasarlanabilir. Gölge panoların en önemli faydası üretimde kullanılacak ekipmanları doğru konumda ve kullanıma hazır tutarak kayıpları minimuma indirmesidir.

Fabrikalarda kullanılan alet ve ekipmanlar işletmeler için önemli bir maliyet kaynağıdır. Bu sebeple sağlıklı bir şekilde korunması ve depolanması maliyetler ve verimlilik üstünde büyük etkiye sahiptir. Gölge panolar ve Trilogiq tarafından geliştirilen modüler depolama rafları ve taşıma arabaları kıymetli ekipmanların emniyetli şekilde depolanmasını sağlar. İşletmenize özel ekipmanlar için şablonlar oluşturarak gölge panoları üretim süreçlerinize entegre edebiliriz.

Görsel Yönetim ve 5S Uygulamaları

Trilogiq tarafından müşterileri için özel olarak geliştirilmiş örnek uygulamaları içeren tanıtım dosyasını indirmek için formu doldurun.
Bizimle İletişime Geçin Katalogları İndirin